Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sizler için tüm veri kurtarma programlarını araştırdım!!!

YazarMesaj
Admin
Selahattin
Selahattin
Admin

sizler için tüm veri kurtarma programlarını araştırdım!!! Empty
MesajKonu: sizler için tüm veri kurtarma programlarını araştırdım!!!   sizler için tüm veri kurtarma programlarını araştırdım!!! Icon_minitimePaz Tem. 15, 2007 4:39 pm

EasyRecovery Professional 6.1.0

sizler için tüm veri kurtarma programlarını araştırdım!!! Thumb_124048774

Üreticinin açıklaması:

Ontrack firmasinin Easy Recovery yazilimi 1999 yilindan beri ev kullanicilarinin veri kurtarma problemlerini çözmelerine yardimci olmaya çalisiyor. En son sürümün yaptigi da farkli degil. Bunun için Easy Recovery ilk etapta sürücüleri tarayarak buldugu bölümlerin bir listesini çikartiyor.Daha sonra istediginiz bölümü seçerek bulunan dosyalarin listelenmesini saglayabiliyor.Ancak ne yazik ki teoride dogru olan sey pratikte gerçeklesmiyor ve örnegin Windows ME gibi bir sistem altinda yazilim her seferinde sabitdisk bölümlerini dogru bulamayabiliyor. Diger taraftan Easy Recovery ile yaratilmis acil durum disketi de sistemi kilitleyebiliyor. Windows XP isletim sistemine sahip bir baska bilgisayarda ise, sabitdisk bölümleri dogru olarak bulunmasina ragmen Easy Recovery silinen ufak bir metin dosyasini bulmakta bile sorunlar yasiyor.Üstelik çesitli formatlarda yaratilan ve silinen dosyalarin da herhangi birinin izine rastlamak mümkün olmuyor.

Boyutu:31.3 Mb
Lisans:Demo / KAYIT KAPALI
Full Sürümü:499 Dolar

http://download.ontrack.com/freedownloads/ERPROT_610.exe

BENİM YORUMUM:
KULLANDIKLARIMIN ARASINDA EN İYİSİ VE EN KALİTELİSİ DİYEBİLİRİM.Aynı harddiskte başka bir sürücüye kaydetmenize izin verir.
4 BEŞ ÖNCE FORMATTAN BİLE DOSYALARINZI BULUYOR.EĞER BOZUK ÇIKAN ZİP,RAR,WORD,EXCEL GİB DOSYALAR OLURSADA ONLARI TAMİR EDEBİLİYOR.FORUMDA 10 FORMAT ÖNCESİNE DÖNÜN DEDİKLERİ PROGRAM BU.

BANA GÖRE 10 ÜZERİNDEN 9

Recover My Files 3.98 Build 5167

sizler için tüm veri kurtarma programlarını araştırdım!!! Thumb_386220109

Üreticinin açıklaması:

Yanlışlık sildiğiniz bir dosyayı veya eskiden silip sonradan lazım oldu dediğiniz programları tekrar geri getirmek için işe yarayan bir program.Mesela harddiskinize yanlışlıkla format attınız ve içinde çok önemli belgeleriniz vardı. Sakın hepsi silindi diye üzülmeyin çünkü aslında harddisk o dosyaları silmiyor sadece kendi görüş alanının dışına çıkartıyor. Recover My Files v3.84 adlı program da yanlışlıkla sildiğiniz programları geri getiriyor. Her türlü Word, Excel, PowerPoint dosyasını, resim ve grafik dosyasını, ZIP ve RAR gibi sıkıştırılmış dosyayı, Outlook ve Outlook Express'den sildiğiniz emailleri vb. gibi aklınıza gelecek her türlü dosyayı sildikten sonra tekrar bilgisayarınızda bulabilirsiniz.

Dosya Boyutu:5.5 MB
Lisans:Shareware/KAYIT KAPALI
Full sürümü:70 Dolar

http://download.getdata.com/RecoverMyFiles-Setup.exe

BENİM YORUMUM:

Bence bu programda fena değil.Tarama hızı da fena sayılmaz.İstediğiniz kategoride arama yapar.Aynı harddiskte başka bir sürücüye kaydetmenize izin verir.EasyRecovery Professional 6.1.0 dan kesinlikle iyi değil.
10 üzerinden 7

FİLE SCAVENGER 3.0

sizler için tüm veri kurtarma programlarını araştırdım!!! Thumb_239587167

Üreticinin açıklaması:

Bazen Windows kurarken yanlış diski biçimlendiririz. Yada bilgisayardaki bir dosyayı yanlışlıkla sileriz..Çoğu kişi bu kaybolan verilerin üzerine bir bardak soğuk su içer. Oysa durum bu kadar kötü değildir.Kaybolan verileri kurtarmak için pek çok program vardır.işte File Scavenger bunlardan bir tanesidir

Boyutu: 768 KB
Full Sürümü: 49 Dolar

http://www.quetek.com/bin/32fsU31.exe

BENİM YORUMUM:

Eski bilgilerime ulaşabildiğimi malesef söylemiyeceğim.Kullanmış olduğum sistemdeki sürücülerdeki belgeleri buldu.Geri getirmedede çok başarılı olduğunu ben söyleyemicem.

10 üzerinden 5

RESTORER 2000 DATA RECOVERY 3.0

sizler için tüm veri kurtarma programlarını araştırdım!!! Thumb_561754077

Üreticinin açıklaması:

Diskinizde sizin için önemli olan bilgiler yanlislik sonucu silinmis ve geri getirmek istiyorsunuz iste bu program tam size göre. Restorer2000 Data Recovery NTFS veya FAT bölümlerdeki format, silinme vb. olaylardan dolayi olusan veri kaybini kurtaran güçlü bir program. Ayrica diskiniz için yedek alabiliyosunuz. Demo sürümünde sadece 64 KBa kadar olan büyüklükteki dosyalari kurtarabiliyorsunuz. Satin aldiginizda ise bu sinirlama ortadan kalkiyor.Eger bilgisayarinizi baska kisilerle paylasiyorsaniz bu programa ihtiyaciniz olabilir.

Dosya Boyutu: 2.81 MB
Lisans:DEMO/ KAYIT KAPALI
Full sürümü: 50 Dolar

http://www.bitmart.net/dwnld/r2k_std_3.exe

BENİM YORUMUM

64 KB den büyük dosyaları geri getirmede zorlandığını söyleyebilirim.Ama küçük boyutlu dosyalar için bence fensa sayılmaz

10 üzerinden 5

Active@ UNDELETE Data Recovery 5.1

sizler için tüm veri kurtarma programlarını araştırdım!!! Thumb_836431286

Üreticinin açıklaması:

Active@ UNDELETE Data Recovery, çıkarılabilir sürücüler, sabit sürücüler, disket sürücüleri ve tüm RAID sistemlerindeki formatlanmış veya silinmiş verileri kurtarmanızı sağlayan oldukça güçlü ve kapsamlı içeriğe sahip kaliteli bir veri kurtarma yazılımıdır.

Ayrıca bu yazılım sayesinde, dijital kameralarda sıklıkla kullanılan Secure Digital, CompactFlash, SmartMedia, MemoryStick gibi tüm akıllı kartlardaki silinmiş veya formatlanmış verilerinizi de geri getirebilirsiniz.

Dosya Boyutu:2.03 MB
Lisans:Shareware/64 kb ye kadar kurtarabilme
Full sürümü:40 Dolar

http://www.active-undelete.com/downloads/undelete-demo.exe

BENİM YORUMUM:

Programı satın almadığınız sürece 64 kb ye kadar kurtarmanıza izin veriyor.İster hızlı ister yavaş taratabiliyorsunuz sistemi.Arama çubuğu mevcut.Önizleme seceneğide var.Ama çok çok iyi olduğunu bu programında söyleyemicem.İstediğim verileri bulamadı.

10 üzerinden 5

İUNFORMAT

sizler için tüm veri kurtarma programlarını araştırdım!!! Thumb_189907117

Üreticinin açıklaması:

Kaybolan verilerinizi geri getirir.

Boyutu:2.50 Mb
Full Sürümü:30 Dolar

http://www.diydatarecovery.nl/downloads/Demo/iUnformat_Setup.exe

BENİM YORUMUM:

GOOGLE de aratın bir tane türk sayfasında yer almaz.Kimse bilmez bu programı
Ama namı vardır.Çokta aşırı şekilde başarılı olduğunu söyleyemem.

10 üzerinden 6

Power Data Recovery 3.0

sizler için tüm veri kurtarma programlarını araştırdım!!! Thumb_580403404

Üreticinin açıklaması:

Power Data Recovery,risksiz ve salt okunur veri kurtarma araçlarıyla ,kaza sonucu kaybettiğiniz,tüm önemli verileri ayrıca biçimlendiridikten sonra kayıp verilerinizi kurtarmaya yardımcı olan bir programdır.Veri sorunları,yazılım aksaklıkları,dosya/dizin silinmesinde ve hatta baltalamada kurtarma için etkilidir.Veri kurtarma araçlarını kullanmak kolaydır .Bozulmuş,erişilemez sürücülerden veri kurtarır.

Kurtarma yeteneği Geri Dönüşüm Kutusundan boşaltılmış silinmiş dosyaları kurtarır Biçimlendirilmiş bölümleri kurtarır Bir sabit sürücünün çökmesinden sonra dosyaları kurtarır Bir bölümleme hatasından sonra veri geri döner Sabit sürücüden, Kamera kartlarından, USB, Zip, floppy disk yada diğer medya aygıtlarından kurtarır.

Dosya Boyutu: 3.25 MB
Lisans:DEMO/ Toplam 640 kb kurtarabilme
Full sürümü: 80 Dolar

http://www.eofsoft.com/download/PDRSETUP.EXE

BENİM YORUMUM:

Bana göre gayet başarılı RECOVERY MY FİLES le kıyaslayabilirim.

Photorescue Pro 4.0

sizler için tüm veri kurtarma programlarını araştırdım!!! Thumb_589927618

Üreticinin açıklaması:

PhotoRescue Pro, çoklu ortamda kayıp verilerinizi kurtarmaya yarayan bir programdır. Dijital kameralar, iPod'lar, mobil telefonlar gibi. PhotoRescue Pro smartMedia kartlarındaki, MultiMedia kartlarındaki(MMC), güvenli dijital kartlarındaki(SD), parmak belleklerdeki, CD/DVD disklerindeki, sabit disk sürücülerindeki, disketlerdeki verileri kurtarır.

Özellikleri:

# Kolay kullanımlı sihirbaz arayüz,
# Tüm dijital kameralarla ve kart okuyucularla çalışma
# Bozulan medyalardan kurtarma yapma
# Formatlanan medyadan kurtarım yapma
# Silinen ve bozulan dosyaları kurtarma

Dosya Boyutu: 1.53 MB
Lisans:Sharaware/ Kayıt Kapalı
Full sürümü: 30 Dolar

http://www.objectrescue.com/download/photorescuepro/photorescuepro_setup.exe

BENİM YORUMUM:

Mp3,video gibi büyük dosyaları kurtaramıyor malesef ama kendi alanında yinede iyi.
10 Üzerinden 5

Search And Recover 4.0
sizler için tüm veri kurtarma programlarını araştırdım!!! Thumb_912685748
Üreticinin açıklaması:

Silinen bütün resimlerinizi, videolarınızı, mp3lerinizi, emaillerinizi, belgelerinizi, sistem dosyalarınızı ve diğer tüm bilgilerinizi harddiskinizden, cdlerinizden, Mp3 playerlerinizden, dijital cameralarınızdan, memory kartlarınızdan ve daha birçok aygıttan kurtarabilirsiniz...

Dosya Boyutu: 466 kb
Lisans:Sharaware/ Kayıt Kapalı
Full sürümü: 20 Dolar

http://download.iad.iolo.net/sr/4/trial/sr_dm.exe

BENİM YORUMUM:

Bu program da kendi çapında bişeyler kurtarıyor.Ne çok kötü,Ne çok İyi.
10 Üzerinden 5

PC İnspector Smart Recovery 4.5
sizler için tüm veri kurtarma programlarını araştırdım!!! Thumb_775814837
Üreticinin açıklaması:

PC INSPECTOR File Recovery FAT 12/16/32 ve NTFS veri sistemlerini destekleyen bir veri kurtarma programidir.

PC INSPECTOR File Recovery hakkinda birkaç yenilik
Boot Sektör veya FAT silinmis ya da zarar görmüs olsa dahi sürücüleri otomatik olarak tespit eder
Dosyalari orijinal saat ve tarih ile yeniden yapilandirir
Yeniden yapilandirilmis verilerin kaydedilmesi için ag sürücülerini de destekler
Herhangi bir indekste yol göstericiye sahip olmayan dosyalari yeniden yapilandirir. Ayni tarzdaki diger rakip ürünler ise bu tür dosyalari yeniden yapilandiramamaktadir.

Dosya Boyutu: 6.08 mb
Lisans: Freeware/Ücretsiz

ftp://ftp2.convar.com/pcinspector/pci_us_smartrecovery.exe

BENİM YORUMUM:

Digital fotoğraf makinenizde ki bellekteki fotoğrafları videoları iyi bir şekilde kurtarabildiğini söyleyebilirim.
http://asagiavara.yetkinforum.com

sizler için tüm veri kurtarma programlarını araştırdım!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-